Overview
- Updated On:
- 11 marca, 2026
- 5,751 m2
Description
Działka pod halę ,obszar o pow.5751m2(możliwość zakupu działki o pow.2785m2) ,lokalizacja Mierzyn/Skarbimierzyce rejon hali PUCCINI .Dla tego terenu wydano warunki zabudowy na halę magazynową – z zapleczem biurowo-socjalnym i.całą infrastrukturą techniczną. Pow. zabudowy max 40,2%.,wysokość do 11m.Media dostępne w drodze .Cena 220 pln/m2 plus Vat. Fotka poglądowa. Zapraszam. Makler opiekun Małgorzata 504106870
H
Property Id : 165720
Price: zł 1,265,220
Property Size: 5,751 m2
Other Features
inwestycyjna
piętro: /
rok budowy:
rynek:
zł 6,487.03
per month- Principal and Interest
- Property Tax
- HOA fee
zł 4,905.51
pt.
22
maj
sob.
23
maj
niedz.
24
maj
pon.
25
maj
wt.
26
maj
śr.
27
maj
czw.
28
maj
pt.
29
maj
sob.
30
maj
niedz.
31
maj
Your information
Reviews
zzzWrite a Review