Działka budowlana WZ 5000m Jeżewo gmina Zgierz

zł 450,000
Favorite
budowlana

Overview

  • Updated On:
  • 1 marca, 2026
  • 5,003 m2

Description

Tytuł ogłoszenia:
Inwestycyjna działka 5000 m² z WZ na 4 domy – Jeżewo, gm. Zgierz
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Jeżewo (obręb Biała, gmina Zgierz). To idealna propozycja dla inwestora planującego budowę kameralnego osiedla lub dla osób szukających dużej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Zgierza i Łodzi.
Działka o numerze ewidencyjnym 559/1 posiada łączną powierzchnię 0,5003 ha.
KLUCZOWE INFORMACJE (Z DECYZJI WZ):
Dla terenu została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy, która przewiduje:
Rodzaj inwestycji: Budowa 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących.
Łączna powierzchnia zabudowy: od 720 m² do 800 m².
Powierzchnia biologicznie czynna: minimum 3611 m² (co gwarantuje dużo zieleni i prestiżowy charakter osiedla).
ATUTY DZIAŁKI:
Media: prąd, woda w ulicy.
Dojazd: asfalt.
Kształt i teren: działka płaska, w kształcie prostokąta prawie kwadrat, częściowo zadrzewiona.
LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w cichej, zielonej okolicy, która dynamicznie się rozwija.
Odległość do Zgierza: ok. 7-8 km.
Odległość do węzła autostradowego: ok. 3 km.

DANE TECHNICZNE:
Powierzchnia: 5003 m²
Cena: 450000 zł
Cena za m²: 90 zł
Dlaczego warto?
Kupując tę nieruchomość, otrzymujesz grunt z już określonymi możliwościami zabudowy, co znacznie skraca proces przygotowania inwestycji. Możesz od razu przystąpić do projektowania domów!
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na miejscu!
Osoba kontaktowa: Krzysztof ,Małgorzata
Telefon: 607 160 999, 607 509 114

Address:
Zip: 95-100
Country: Poland
Open In Google Maps
Property Id : 164189
Price: zł 450,000
Property Size: 5,003 m2
rynek:
2,307.24
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
1,744.74
czw. 21 maj