Overview
- Updated On:
- 9 marca, 2026
- 2,500 m2
Description
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2500 m², położona w miejscowości Tuszynek Majoracki, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy A1 – z dogodnym zjazdem z autostrady!
Szczegóły oferty:
Cena: 170 zł/m²
Rodzaj działki: inwestycyjna, z przeznaczeniem pod zabudowę
Lokalizacja: Tuszynek Majoracki, woj. łódzkie – tylko kilkanaście minut od centrum Łodzi
Dojazd: bezpośredni zjazd z trasy A1
Idealna lokalizacja pod inwestycję – bliskość autostrady zapewnia świetne połączenie komunikacyjne zarówno z Łodzią, jak i innymi miastami. Teren daje duże możliwości zagospodarowania – pod zabudowę usługową, handlową lub inną działalność gospodarczą.
H
Property Id : 165213
Price: zł 425,000
Property Size: 2,500 m2
Other Features
inwestycyjna
piętro: /
rok budowy:
rynek:
zł 2,179.06
per month- Principal and Interest
- Property Tax
- HOA fee
zł 1,647.81
pt.
22
maj
sob.
23
maj
niedz.
24
maj
pon.
25
maj
wt.
26
maj
śr.
27
maj
czw.
28
maj
pt.
29
maj
sob.
30
maj
niedz.
31
maj
Your information
Reviews
zzzWrite a Review